COMEX

Vyrobíme aj 1 kus!

POZOR!

 

Naša prevádzka z dôvodu maximálnej vyťaženosti vo výrobe už nie je otvorená pre verejnosť a funguje len na objednávku. Prípadné osobné stretnutia a objednávky je potrebné vopred dohodnúť telefonicky, alebo mailom aspoň 1-2 pracovné dni vopred. 

Ďakujeme za pochopenie.

____________________


Veľkoplošná tlačNajnovšia ekologicky nezávadná technológia veľkoplošnej tlače je k dispozícii už aj u nás! Tlačiareň HP Latex 330 tlačí latexovými atramentami na médiá šírky až 160cm. 6 farieb atramentu (CMYK+LC+LM) doplnených špeciálnym HP Optimizérom zabezpečí nekompromisnú odolnosť v interiéri aj exteriéri pri tlačovej kvalite s rozlíšením až 1200x1200 dpi na najrôznejších podkladoch ako sú PVC samolepiace fólie, normálne i fotografické papiere, PVC banery, textílie, umelecké plátna, tapety a pod. Výtlačky sú okamžite suché a pripravené na aplikáciu, alebo ďalšie spracovanie. Latexové atramenty sú riediteľné vodou a fixované pri výstupe teplotou cca 100°C, čo im zabezpečuje bezkonkurenčnú mechanickú odolnosť, vodeodolnosť pri zachovaní ekologickej nezávadnosti.

Vybrané technické parametre:

  • Rýchlosť tlače: 5 - 50 m2/hod. podľa režimu
  • Maximálna šírka média: 1625 mm
  • Maximálne rozlíšenie: 1200x1200 dpi
  • Stálosť výtlačkov v exteréri: až 3 roky bez laminácie, 5 rokov s lamináciou

Vďaka našej tlačiarni dokážeme produkovať napr.:

veľkoformátové plagáty a postery, technické výkresy, plnofarebné reklamné tabule a banery, reklamné stojany a roll-upy, polepy na vozidlá, veľkoplošné fotografie a fotoobrazy na plátne, tapety s vlastnou potlačou pre prevádzky, kancelárie i domácnosti  a pod.